Dodavatelé - VTP-TOP FINAL

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dodavatelé

Korádo
Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme  mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles. O kvalitě našich  výrobků se v průběhu padesátileté historie firmy přesvědčilo více než 30  milionů zákazníků po celém světě. Naší filozofií je nabídnout kompletní systémové řešení pro vytápění a uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
Naším hlavním výrobním programem jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM a kompletní sortiment konvektorů. Svůj  výrobní program neustále rozšiřujeme nejen o nové modely otopných  těles, ale i o zcela nové technologie a výrobky. Potvrzením tohoto trendu je úspěšná akvizice společnosti LICON HEAT s.r.o., díky které byl  náš výrobní program doplněn o kompletní sortiment podlahových, lavicových, nástěnných a speciálních konvektorů. Dalším novým projektem  je zavedení uceleného sortimentu lokálních větracích a rekuperačních jednotek, které významným způsobem rozšiřují výrobkové portfolio naší společnosti.
Kermi
Kermi  s.r.o., se sídlem ve městě Stříbře, je výrobní závod, který byl založen  v roce 1996, a od jeho vzniku jej neustále rozšiřujeme a rozvíjíme na  základě naší vize a strategie.
Jsme součástí koncernu akciové společnosti Arbonia AG se sídlem v Arbonu ve Švýcarsku.
Koncern  se skládá v současné době z 3 divizí. Náš výrobní závod patří do divize  technika budov, která je největší divizí Arbonia AG a je vedoucím  evropským prodejcem radiátorů, plošného vytápění, chlazení a sprchových  koutů. Tyto produkty jsou uváděny na trh pod značkami Kermi, Arbonia,  Prolux. Centrála divize technika budov se nachází v Kermi GmbH  Plattling, Německo. Společnost Kermi GmbH je současně mateřskou společností Kermi s.r.o.
Máme  vysoce kvalitní výrobky, pokročilou výrobní technologii, motivované zaměstnance a jasně stanované cíle: nalézt maximální soulad novátorských  řešení, atraktivního designu, nejvyšší kvality, funkčnosti, komfortu a  spolehlivosti.
Do  našeho výrobního spektra patří především výroba prémiových designových  radiátorů, trubkových radiátorů, topných stěn, konvektorů a od roku 2012  rodina registrových radiátorů. Většina vyráběných radiátorů je vyráběna  dle objednávky zákazníka.
Nikoli náhodou jsme již dvakrát byli oceněni Národní cenou kvality České republiky, a to v letech 2011 a 2015.
Benekov
Firma se nachází na okraji města Horní Benešov, které má dobré spojení s Bruntálem, Krnovem, Opavou či Ostravou.
V současnosti již patří BENEKOV mezi významné evropské firmy zabývající se problematikou spalování uhlí a biomasy.
Ve druhé polovině devadesátých let jsme na trh přišli s vlastními finálními výrobky, kotli na kusové dřevo řady pyroling a automatickými kotli na uhlí řady ling.
Po získání zkušeností se spalováním uhlí jsme vyvinuli v roce 2002 kotel na biomasu, BENEKOV pelling 27. Ten je určen pro efektivní, spolehlivé a pohodlné spalování dřevních pelet a obilí.
Abychom  uspěli v západoevropské  konkurenci, tak jsme v roce 2006 vyvinuli ve  spolupráci s našimi  dánskými a irskými obchodními partnery novou řadu  kotlů využívající pro  svůj chod řídící jednotku s lambda sondou. Tato nová řada R byla certifikována pro spalování dřevních pelet a zrna.
Vzhledem k dlouhodobé poptávce po spalování dřevní štěpky jsme na konci roku 2008 uvedli na trh novou řadu kotlů BENEKOV S, které jsou určeny pro spalování dřevní štěpky, hoblin, odřezků apod.
České kotle firmy BENEKOV jsou exportovány do 23 evropských zemí,   vývozní teritoria sahají od Velké Británie až do Ruska. Kotle jsou   využívány pro vytápění rodinných domů, škol, firem a jiných podobných   objektů.
Velkou část našich investic tvoří vývoj. Již od roku 1998 spolupracujeme s významnými výzkumnými centry a univerzitami v celé Evropě.
Největší   důraz klademe na flexibilitu a přizpůsobování produktů zákazníkům,   vývoj nových technologií a špičkový servis jak pro distributory, tak  pro  konečné zákazníky.
Viadrus
Dlouholetá tradice naší společnosti spojená se zkušenostmi ve slévárenském průmyslu se datuje až do roku 1888 a je zárukou důkladného zpracování, spolehlivosti, vysoké kvality a životnosti výrobků VIADRUS. Vysoká kvalita výroby je zajištěna také systémem kvality dle ISO 9001 a ISO 14001. Díky své dlouholeté znalosti trhu a oboru tepelné techniky se i nadále rozvíjí a inovuje produktové portfolio a kromě klasických zdrojů se nově orientuje i na obnovitelné zdroje tepla.       
Stěžejními prvky nabídky VIADRUS jsou litinové kotle na tuhá paliva, plynové a olejové kotle s litinovým výměníkem a litinové radiátory. Litinové  kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním jsou spolehlivým zdrojem  levného tepla již několik desetiletí téměř po celém světě. Kotle na tuhá  paliva s automatickým provozem představují velmi moderní a komfortní  způsob využívání zdrojů pevných paliv. Je samozřejmostí, že značka  VIADRUS nabízí kotle na tuhá paliva vyhovující všem aktuálním ekologickým požadavkům a dotačním podmínkám.
Nově se VIADRUS začal věnovat také linii oceloplechových výrobků splňující  nejpřísnější ekologické limity. V této výrobkové řadě nabízí především  kotle automatické v různých stupních vybavenosti, tedy splňující širokou  variabilitu požadavků zákazníků.

 Sortiment plynových kotlů zahrnuje stacionární, nástěnné a vysoce účinné kondenzační kotle. Významnou část naší výroby představují OEM litinové kotlové články, tělesa a topenářské i netopenářské zakázkové odlitky ze šedé litiny a speciálních vysoce legovaných ocelí.

VIADRUS je rovněž jedním z vedoucích výrobců litinových radiátorů v klasickém, moderním i retro provedení. Portfolio  kotlů a radiátorů rozšířil VIADRUS o žádaný sortiment solárních sestav  určených pro ohřev teplé vody a přitápění a díky vlastnímu vývojovému oddělení pracujeme na dalších nových produktech.

 Věříme, že vysoká kvalita zpracování, dlouhá životnost, příznivá cena našich produktů a zajímavé obchodní podmínky mohou být přínosné pro naše  zákazníky a všechny uživatele produktů značky VIADRUS.
VTP - TOP s.r.o.
U Nadjezdu 873/14
410 02 Lovosice
M&T Agency © 2017
info@vtp-top.cz
tel. 739 955 455
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky